Tente Branda

Bioklimatik Rolling Roof Pergola Nedir?

Bioklimatik Rolling Roof Pergola; restoran, otel, işletme, balkon, bahçe, teras, veranda gibi birçok alanda mekanı daha konforlu ve kullanışlı bir hale getirmek için kullanılır. Ayrıca rolling roof tente sistemleri özel tasarımı sayesinde mekana şık ve estetik bir görünüm de katar. Rolling roof sistem açılma ve toplanma özelliğine göre farklı modellerde üretilebilir. Rolling roof sistemine entegre motor ve kumanda sayesinde sistem uzaktan kontrol edilebilir. Ayrıca rolling roof sisteminde yer alan aydınlatma yapısı da sistemi daha özel ve kullanışlı kılmaktadır. 

         Bioklimatik Rolling roof pergola sistemi özel tasarım tente sistemlerinin en bilindik ve tercih edilen modelleri arsındadır. Bioklimatik Rolling roof pergola sistemi tüm hava koşullarında geniş bir uygulama alanına sahiptir. Bioklimatik pergola sisteminde yer alan çatı alüminyum panellerden oluşmakta ve bu paneller farklı derecelerde açılıp kapanmaktadır. Rolling roof pergola sistemlerini 3 model olarak üretilmektedir. Bu modeller Skyteks Slide, Skyteks Roll ve Skyteks Soft olarak kullanıcıların tercihe sunulur. Otel, restoran, havuz, kafe, balkon, bahçe ve birçok işletmede çözüm olarak kullanılabilecek rolling roof hareket sistemi açılıp kapanma ve geriye toplanma fonksiyonuna sahiptir. Farklı derecede açılma özelliğine sahip rolling roof sisteminde yer alan özel tasarım paneller sayesinde gün ışığından istediğiniz derecede faydalanabilirsiniz.

Bioklimatik Rolling Roof Pergola Teknik Özellikleri Nelerdir?

           Bioklmatik Rolling roof pergola sisteminde yer alan Becker ya da Somfy motor sayesinde sistem uzaktan kumanda ile otomatik olarak hareket ettirilir.  Bioklmatik pergola sistemini kullanırken rolling roof hareket sisteminin en önemli özelliği olan panelleri istediğiniz açıya getirdiğinizde mekana gölgelendirme yaparken havalandırma da yapabilirsiniz.  Bioklimatik Rolling roof pergola tamamlayıcı bir yapıya sahiptir ve pergola sisteminde ön, arka ve yanlar için özel tasarlanmış profiller ve contalar bulunmaktadır. Bioklimatik Rolling roof pergola sistemindeki bu yapı sistemin çalışan aksamlarını, motorunu, elektrik aksamlarını, mekanik aksamlarını olumsuz hava koşulunun tüm etkenlerine karşı korumaktadır.

          Bioklimatik Rolling roof pergola drenaj tıkanmalarını önler ve bakım ihtiyacını en aza indirir bu sayede sistem sık sık bakım gerektirmez. Bioklimatik Rolling roof pergola sisteminde yer alan dikme profilleri kapaklıdır, pimaş ile suyun dikme içerisinden taşınması sağlanabildiği gibi istenilen noktadan çıkış sağlanabilmekte, ayrıca çıkış noktaları alüminyum sistem renginde boyanmaktadır. Esnek ve yapılara uygun olan su drenaj sistemi, özel tentenin tüm noktalarından çıkış imkanı sunuyor. Bioklimatik Rolling roof pergola sistemi 3 farklı Skyteks serisi olarak tasarlanmaktadır.

           Bu 3 farklı Bioklimatik Rolling roof pergola özel tasarım tente modelleri emsalleri ile karşılaştırıldığında birçok ayrıcalığa sahiptir. Bioklimatik Rolling roof pergola sisteminin 3 modeli Skyteks Slide, Skyteks Roll ve Skyteks Soft olarak adlandırır. Rolling roof pergola üstün kalite standartlarınca üretilir ve uygun fiyat performansı sunar aynı zamanda kullanıcı dostudur. Bioklimatik Rolling roof pergola sisteminin 3 modelini detaylı inceleyecek olursak. Skyteks Slide sistemi açılır kapanır ve geri çekilebilir bir sistem olup sistemdeki makaslar yüksek mukavemete uygun olarak 10 mm alüminyum malzemeden imal edilmiştir.

            Skyteks Roll, özel tasarımı sayesinde kendi ekseninde 110 derecelik açıyla hareket eden panellerden oluşan hareketli tavan sistemidir. Skyteks Soft, özel tasarım tente sistemi, yüksek mukavemetli alüminyum konstrüksiyon yapısı ile Pergola Sistemi mekanizmasının mükemmel uyumunu yakalıyor. Bioklimatik Rolling roof pergola sistemi kullanım alanları oldukça çeşitlidir. Rolling roof pergola sistemi farklı renk ve desenleri ile konut, kafe, restoran, otel ve davet salonları gibi birçok işletmede kullanılmaktadır. Rolling roof pergola alanlarınızı renklendirerek estetik görünümleri ile dikkat çekmekte ve uygulama kolaylığı ile sıkça tercih edilmektedir.  Rolling roof pergola kullanıcının tercih ettiği model ve ölçülere göre değişiklik göstermektedir.

            Rolling roof pergola fiyatları belirlenirken uzman ekiplerimiz ve saha mühendislerimiz tarafından mekanın ölçüleri alınır ve kullanılacak tente ölçüsüne göre müşteriye özel fiyat verilir. Birçok renk ve desende üretilen Rolling roof pergola sistemi modellerimiz kaliteli ürün ve uygun fiyat politikamızdan dolayı her müşterimizin bütçesine uygundur. Aynı zamanda bioklimatik rolling roof pergola sistemi modellerimiz uygun fiyatlı ve kurulumu oldukça basittir.

              Bioklimatik rolling roof Skyteks Soft modelinde yer alan özel tente kumaşı sayesinde sistem mekanı yaz aylarında güneşin zararlı ışınlarından korurken kışın özel su geçirmez kumaşı ile kışın olumsuz hava şartlarından korur. Skyteks Soft  3 katmanlı, 5 yıl garantili, Block Out SERGE FERRARI ve SIOEN kumaşlar kullanılır. Alev yürütmeme ve güneş ışığını geçirmeme özelliği bulunan kumaşlar PVC esaslı flexy özelliklerinden dolayı dış hava şartlarına uygundur.

Bize Ulaşın
Tenteks'e hoş geldiniz,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?