Tente Branda

HAKKIMIZDA

Kusursuz ürünler, projenize bütün çözümler

Dört Adımda Gölgelenin

 01 / Keşif

İlgili personelimiz projenin uygulanacağı alanı keşif için ziyaret eder.

02 / 3D Proje

Projeniz tasarım ekibimiz tarafından 3 boyutlu görsel olarak hazırlanır.

03 / Üretim

Onay verildiği takdirde projeniz imalat aşamasına geçer.

04 / Montaj

ve son olarak Tenteks söz verilen tarihte ürün montajını gerçekleştirilir.

TARİHÇE

Tenteks, 1989 yılında faaliyetlerine gölge sistemleri ve tente üretimi ile başlamıştır. Firmamız 30 yıllık bilgi, birikim ve tecrübe ile yüksek kalite standartlarını vazgeçilmez kural olarak belirlemiş, kaliteli, uzun ömürlü ve şık tasarımları ürüne dönüştürmeye devam etmiştir. Faaliyetlerimize yurt içinde devam ederken etkin ihracat planlaması ile Avrupa, Ortadoğu ve körfez ülkeleri başta olmak üzere Dünyanın çeşitli ülkelerine ihracat yatırımı yapmış ve meyveleri çok geçmeden alınmaya başlanmıştır. Bu gün gelinen noktada bir çok Dünya ülkesinde Tenteks bayrağı dalgalanmaktadır. Üstün Müşteri Memnuniyeti algısıyla, profesyonel yönetim kadrosu, tecrübeli pazarlama departmanı, etkili müşteri ilişkileri yönetimi ile en üst seviyede müşteri memnuniyeti amacına ulaşan firmamız, bu sayede ticari çevresini sürekli genişletmektedir. Teknik satış kanalları ile müşterilerine hızlı, ilgili hizmet sunarken, tecrübeli imalat ve montaj ekipleriyle adından çokça söz ettirmektedir.

Firma Profili

Vizyonumuz

Hayatı kolaylaştırıp zenginleştirme amacıyla devamlı teknolojilerimizi güncelleyerek ve sürekli yeni çözümler üreterek yolumuza devam ediyoruz.

Misyonumuz

Müşteri ihtiyaç ve beklentileri en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru kanaldan en uygun çözümleri sunmaktır ve devamlı müşteri memnuniyetini sağlamak bilincini her şeyin üzerinde tutmaktır.

Kalite Yaklaşımı

Sürekli güncellemeler sunarak tüketicilerin talep ettiği kaliteyi yakalamaya ve beklentilerini aşmaya çalışıyoruz.

Hayal edin ötesi çok kolay

TENTE BRANDA İLE HUZURUNUZU GÜVENCE ALTINA ALIN.

Bir projeniz mi var?

Hemen bize ulaşın

Bize Ulaşın
Tenteks'e hoş geldiniz,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?